Hakkımızda

CSA TARIM GIDA SAN TİC ltd Şti, 2016 yılında , kurucusu Cem Sultan AŞKAR ın 23 yıllık iş tecrübesini sanayi ve teknoloji ile paylaşmak , elde edilen iş sonuçlarını üretici ve tüketici nezdinde değerli hale getirebilmek amacıyla kurulmuştur. CSA TARIM  kurucuları , bu alandaki yıllar süren teknik ve finansal birikimlerini ticari ilişkilerine esas teşkil edecek şekilde Türkiye ‘nin Bitkisel Yağ Sektöründe lider olma amacını gütmektedir.

Ana hedefi GIDA SANAYİ sinin başta Tüketilebilir Yağ sektörüne danışmanlık , efektif yönetim modelleri , üretkenlik çalışmaları ve etkin maliyetlendirme ile verimlilik süreçleri konularında faaliyet göstermektir. Bunun la beraber , özelikle Ortadoğu ve Afrika pazarı için son ürün ithalatı ile transit satış ana faaliyet konuları arasında yer alır.

Özelikle 23 yıllık birikimin getirdiği kazanımlarla , anahtar teslim üretim hatları , üretim makinaları , makine değerlemesi ve yine anahtar teslim projeler kapsamında faaliyet göstermektedir.

Tüm bunlara ilave olarak , Türkiye de bulunan anlaşmalı firmalarda kendi markası olan CSA PROFESYONEL ve WALA  adı altında  başta yemeklik Margarin , Bitkisel Sıvı Yağ  olmak üzere  diğer paketlenmiş gıda grupları için fason üretim gerçekleştirip bunların İHRACATI nı yapmaktadır. Yurtdışı pazarlarda ambalajlı ve dökme olarak ticaret ortaklığı kurulması için çalışmalar yapan CSA TARIM GIDA  çalıştığı üreticilerde öncelikle ileri teknoloji ve sürdürülebilir kalite anlayışından asla taviz vermemektedir. Kurulduğu günden bu güne kadar hizmette kaliteye olan hassasiyeti , CSA TARIM GIDA çalışanlarının ve iş ortaklarının  müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket etmesini sağlamış ve bu ilke firmamızı her geçen gün daha da başarılı kılmıştır. Yurtdışı ve Yurtiçi pazarlarda özelikle Ambalajlanmış ürün  ticaretini benimsemiş olan CSA TARIM GIDA , ilgili alanda çalışmalarına devam etmektedir. Faaliyetlerine  başladığı ilk günden itibaren iş ortaklarının  güvenine layık olmayı başaran CSA TARIM GIDA  , ticarette taraf olmanın  verdiği sorumluluğu, iş paydaşlarına güvenli Ticaret olarak  yatsıtmanın  haklı gururunu yaşamaktadır. Şirketimiz GIDA SANAYİ inde  Prosesin  her aşaması  faaliyet göstererek  , tüm iş ortakları ile kurduğu ilişkilerde uzun vadeli çözüm sağlayıcı olarak çalışmayı ilke edinmiştir. Özelikle etkin  üretici  ağı, güvenli  çalışma  prensibi   ve tecrübeli  ekibi sayesinde  bu sektörün  ihtiyacı olan tüm hammadde ürün ve son ürünleri  zamanında ,ucuz ve kaliteli bir şekilde temin ederek müşteri  memnuniyetini ön planda tutmayı şiar edinmiştir. Ticaret faaliyetlerinin yanısıra aynı güven telkini ve kalitede , tecrübesini prosese yansıtarak , makine imalatı , danışmanlık ve anahtar teslim üretim tesisi alanlarında  önemli başarılar kazanmıştır.

Ayrıca Türkiye nin en büyük Bitkisel Yağ İşletmesi olan TRAKYA BİRLİK YAĞ SANAYİ ürünlerinin İHRACAT organizasyonu da CSA TARIM GIDA SANAYİ  TİCARET Ltd Şti tarafından yapılmaktadır.

CSA TARIM GIDA SANATİ TİCARET ltd Şti , kuruluşundan bu yana , faaliyet amaçlarına dürüstlükle bağlı kalmış ve gerçekleştirdiği iş sonuçlarına istinaden  GIDA SANAYİ çevrelerince kabul görmüş ve ortaya koyduğu vizyon ile takdir toplamıştır. Yine bundan sonra da değerli iş ortakları ile birlikte çalışmalarına ara vermeden , en iyi kalitede , en uygun fiyatlandırma ile hızla devam edecektir.

Fuardan Görüntüler