Teknik Danışmanlık

SANCAKTAR CSA TARIM GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ uzman kadrosu ile BİTKİSEL YAĞLAR ENDÜSTRİSİNİN tarladan sofraya kadar tüm İşleme ekipman ve mühendislik hizmetleri tedarikçisi konumundadır. Birinci sınıf son derece profesyonel teknik ekip, teknik olarak gelişmiş üretim tesisleri ve titiz bir kalite kontrol sistemi ile SANCAKTAR CSA TARIM GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ proses ve ekipman tasarımı, tasarım ve otomatik kontrol sistemi, kurulum ve teknoloji eğitimini kapsayan dünya çapında profesyonel komple mühendislik hizmetleri sunmayı taahhüt eder. .

Zengin deneyime sahip olan personel ekip; Araştırma ve Geliştirme, Ekipman İmalat, Üretimden Kuruluma, Kalifiye Proje Yönetim Ekibine, Uluslararası Proje İşbirliğine her zaman hazırdır.

Şirketimiz Profesyonel hizmetlerin tam bir yelpazesi olarak süreç tasarımı, ekipman temini, kurulum, devreye alma, otomatik kontrol sistemlerinin tasarımı ve tedariki ve kişisel eğitim konularını kapsayan tüm teknik hizmetleri sağlayan bir yapı içerisinde çalışmalarına devma etmektedir.

SANCAKTAR CSA TARIM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ekipman kurulumunun ve devreye alınmasının denetimi için çok değerli müşterilerimizin hizmetinde olarak  deneyimli ve kalifiye mühendisler/süpervizörler  (elektrik mühendisi ve makine mühendisi) ile birlikte  katkı sağlayabilecektir. Tesis başarılı bir şekilde devreye alındıktan sonra, mühendisimiz/süpervizörümüzün , alıcının isteği üzerine işlem operasyonlarında ve ekipman bakımında alıcının fabrika personelini eğitmeye devam edecektir. Bununla beraber,

1. Teknik Servis

Şirket içi uzmanlarımız ve mühendislerimiz her zaman problemlerinizi çözmek  için hazırdır. Sorunlarınızı kontrol edip analiz etmeniz gerektiğinde müşterilerinin yanında olacaktır.Daha iyi proses için  size önerileri ve çözümleri sunacaklardır. Mevcut üretim hattınızı optimize edebilir ve size doğru parçaları, güncelleme bilgilerini veya muhtemelen olası sorunları tavsiye edebilirler. Servisimize email, telefon veya faks ile ulaşabilirsiniz.

2. Eğitim

SANCAKTAR CSA TARIM, deneyimli bir izleme ekibine sahiptir. Farklılaştırılmış müşterinin isteğine göre, müşteri personelimizin hattımızı çok iyi çalıştırabilmesini sağlamak için kapsamlı bir eğitim programına sahiptir. Eğitim merkezimizin öğretmeni olacak her uzman yeterli bilgiye, uygulamaya ve mükemmel profesyonel geçmişe sahiptir.